APK Tapatalk - 100,000+ Forum (8.0.9)

mollahâfiz

Molla Hâfız
Admin
Moderator
Hafız No.
4
Katılım
26 Eki 2018
Mesajlar
168
Beğeniler
13
Puanları
18
Konum
İstanbul
#1
Tapatalk, diğer Android uygulamalar gibi Android cep telefonlarına yüklenebilen bir uygulamadır. Bazı forum sitelerinde bu uygulamayı kullanarak daha rahat gezinin şeklinde açılır pencereler çıkmaktadır. Forum siteleri internetin gelişmesi ile birlikte çoğu kişinin takıldığı mekanlardır.

Tapatalk nedir diye kafasında soru işareti olan kullanıcılar için Tapatalk ne işe yarar, nasıl kullanılır tarzında ki soru başlıklarını açıklamaya çalışacağız. Tapatalk uygulaması Akıllı cep telefonlarına yüklenebilen rahat forum gezintisi sunan bir uygulamadır. Mesela twitter, instagram tarzı sosyal medya sitelerini telefondan tarayıcı üzerinden ziyaret etmektense uygulamalardan bu işlemi yapıyoruz. Neden ? Çünkü daha rahat bir kullanım sunduğu için. İşte bu konuda bahsedeceğimiz Tapatalk uygulaması da tarayıcıda forum kullanmaktansa uygulama içerisinde forum kullanmanıza olanak sağlıyor.

Tapatalk, diğer Android uygulamalar gibi Android cep telefonlarına yüklenebilen bir uygulamadır. Bazı forum sitelerinde bu uygulamayı kullanarak daha rahat gezinin şeklinde açılır pencereler çıkmaktadır. Forum siteleri internetin gelişmesi ile birlikte çoğu kişinin takıldığı mekanlardır. İnternetin gelişmesi ile birlikte Forum siteleri ortaya çıktı ve çoğu kullanıcı MSN programı ile beraber forum sitelerini kullanmaya başladı. Şimdi net üzerinde blog siteleri daha çok gelişmiş olsada forum siteleri halen kullanılıyor. Özellikle Teknoloji forumları yardımlaşma amacı ile ziyaret edilmekte.

Tapatalk dünya çapında 100.000'den fazla çevrimiçi forumlara bağlanır. Mesaj kolayca sınırsız Fotoğraf ve Görüntü paylaşımı ve anlık push bildirimleri ile. Mobil cihazlarda çevrimiçi forumlar etkileşim biçimini değiştirmek sonsuza Tapatalk.


APK Dosyasını İndir
8.0.9
 
Üst